Kim jestem ?

Jestem radcą prawnym, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, stypendystką Technicznego Uniwersytetu w Dreźnie i absolwentką Szkoły Prawa Amerykańskiego prowadzonej przez The Catholic University of America Columbus School of Law. W 2013 r. ukończyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie i zostałam wpisana na listę radców prawnych.

Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam pracując w kancelarii adwokackiej i radcy prawnego, gdzie doradzałam klientom indywidualnym w  zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, pracy, postępowania cywilnego, odszkodowań. Praktyczne aspekty spraw z zakresu ubezpieczeń poznałam w pracy dla towarzystwa ubezpieczeń przy obsłudze szkód komunikacyjnych oraz prowadząc postępowania cywilne z ramienia towarzystwa.

Praca prawnika jest moją pasją, a otworzenie kancelarii stanowi zwieńczenie mojego dorobku zawodowego.  To co robię,  robię z potrzeby serca,  z przeświadczeniem, że mam swój udział w rozpowszechnianiu wiedzy o przysługujących Państwu prawach.

 

Zapraszam do skorzystania z moich usług – Izabela Odziemiec